قبل از عروسی این نکات را رعایت کنید

مسلما این آرزوی همه دخترها است که در شب عروسی خود بدرخشند و زیبا باشند، بنابراین باید قبل از مراسم عروسی چندین نکته را رعایت کنید تا به آنچه که ایده‌آل‌تان است برسید.

قبل از عروسی این نکات را رعایت کنید

مسلما این آرزوی همه دخترها است که در شب عروسی خود بدرخشند و زیبا باشند، بنابراین باید قبل از مراسم عروسی چندین نکته را رعایت کنید تا به آنچه که ایده‌آل‌تان است برسید.

انتخاب بهترین لباس
انتخاب لباس عروس مهم‌ترین بخش قبل از مراسم است و باید توجه داشته باشید که شاید لباس رویاهای شما و لباسی که مد روز است مناسب شما نباشد بنابراین حتما با توجه به مدل اندام‌تان لباس خود را انتخاب کنید. لباسی مناسب شما است که بتواند نقص‌های بدن شما را بپوشاند تا جذاب‌تر دیده شوید.
اگر اندام شما به شکل مستطیل است و برجستگی‌ کمی دارد لباس‌های مدل ماهی بهترین گزینه برای شما است و این مدل لباس برجستگی‌های اندام شما را مشهود می‌کند.

مطالب مرتبط  آرایش برای چشمان مشکی

اگر پایین تنه شما نسبت به بالا تنه ریزتر است لباس‌هایی که نیم‌تنه تنگ دارند و دامن آن‌ها پف‌دار است مناسب شما است تا تناسب بین بدن رعایت شود. هم‌چنین اگر پایین تنه بزرگ‌تر بود لباسی بپوشید که از زیر سینه گشاد می‌شود.

عکس‌هایی به یادماندنی در شب عروسی
ثبت لحظات زیبای جشن عروسی برای به یادگار ماندن خاطره‌‌ی بهترین شب زندگی‌تان اهمیت دارد و برای داشتن یک عکس خوب باید ژست خوبی نیز بگیرید.
در هنگام عکس گرفتن بدن خود را کمی به راست یا چپ متمایل کنید و سر خود را کمی پایین بگیرید، اگر شانه‌ها بالا و رو به دوربین باشد و پایین تنه به سمت دیگری متمایل باشد در عکس لاغرتر خواهید افتاد. سعی کنید برای زیباتر نشان دادن اندامتان ایستاده عکس بگیرید.

مطالب مرتبط  گریم برای عکاسی واقعا ضروری است

کفش پاشنه بلند در لاغر نشان دادن و افزایش قد شما اهمیت دارد البته توجه کنید که برای راحتی بیشتر پاشنه کفش‌تان نکات قبل از عروسیبیشتر از ۸ سانتی‌متر نباشد.

نکات زیبایی قبل از عروسی
زیبایی دست و ناخن‌ها که در معرض دید هستند خیلی مهم است و باید پوست دست خود را مرطوب نگه دارید و از چندماه قبل برای سلامت و زیبایی بیشتر پوستتان به دکتر پوست مراجعه کنید. اگر تصمیم دارید برای مراسم برنزه کنید حتما از ۴ ماه قبل از مراسم به فکر برنزه کردن پوست باشید.
سعی کنید تا قبل از عروسی به ابروهایتان دست نزنید تا پر شود و آرایشگرتان بتواند بهترین حالت را برای ابروها ایجاد کند. قبل از عروسی لوازم آرایشی که قرار است استفاده کنید را امتحان کنید تا مطمئن شوید که حساسیت پوستی برای شما ایجاد نمی‌کند. یک هفته قبل از عروسی اپیلاسیون را انجام دهید.
غذاهای قنددار و چرب را برای مدتی ترک کنید تا بدن شما سم زدایی شود و برای سفت شدن عضله‌ها ورزش کنید.
سعی کنید آب زیاد بنوشید تا لب‌ها ترک نخورد و پوستتان خشک نشود.

مطالب مرتبط  آرایش در روزهای بارانی

از یک ماه قبل شروع کنید و لب‌ها را با وازلین چرب کنید تا نرم شوند، شب قبل از عروسی هم یک ماسک روشن‌کننده روی پوست خود بگذارید. سعی کنید ارامش داشته باشید و استرس‌های بیخودی را از خود دور کنید و به این فکر کنید که بهترین شب زندگی‌تان را پیش رو دارید و به بهترین نحو از آن لذت ببرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *