تفات های میکروبلیدینگ با میکروپیگمنتیشن

اگر شما هم علاقه دارید با روش‌های جدید طراحی و پر کردن ابرو آشنا شوید و از این روش‌ها استفاده کنید و چهره‌ای جدید را تجربه کنید با ما همراه باشید تا روش‌های طراحی دائمی ابرو را به شما معرفی کنیم

اصطلاحاتی که این روزها در میان بانوان زیاد شنیده می‌شود، افرادی که ابروهای کم پشتی دارند و مدام باید از مداد ابرو، سایه و… برای پر کردن ابروهایشان استفاده کنند و به دنبال راه‌هایی دائمی برای پرکردن ابروهایشان هستند.

.

میکروبلیدینگ
این روش مدرن هاشور سه بعدی و مویی به صورت نیمه دائمی برای ابروها است که شیوه مدرن شده‌ی تاتوهای قدیمی است که با استفاده از یک قلم به نام بلید که شامل ۱۲ تا ۱۵ سوزن است، انجام می‌شود. ابتدا طرح ابرو با یک مداد کشیده می‌شود و سپس رنگی خمیری با استفاده از قلم به داخل پوست نفوذ می‌کند و سبب می‌شود رنگدانه‌ها در پوست ته‌نشین شده و پوست رنگ بگیرد.

مطالب مرتبط  گریم برای عکاسی واقعا ضروری است

تفاوت میکروپیگمنتیشن
میکروپیگمنتیشن ابرو به دلیل اینکه با دستگاه دیجیتال و قلم انجام می‌شود و رنگ به عمق پوست تزریق می‌شود حالتی دائمی‌تر نسبت به میکروبلیدینگ دارد اما میکروبلیدینگ ظاهری طبیعی‌تر به ابرو می‌بخشد و جاهای خالی ابرو را به شکل تارهای مویی پر می‌کند و به همین دلیل نیز در بین بانوان طرفدار بیشتری دارد و خانم‌ها از روش میکروبلیدینگ بیشتر استقبال می‌کنند.

هم‌چنین دوره بهبود کوتاه‌تر و هزینه کمتری دارد برای کسانی که به دنبال ابروهای طبیعی هستند روشی ایده‌آل است. نیمه دائمی بوده و ماندگاری کم آن باعث می‌شود تا پس از مدتی نیاز به ترمیم داشته باشد.میکروپگمنتیشن-میکروبلیدینگ

مطالب مرتبط  سبک آرایش کشورها مختلف

از روش میکروپیگمنتیشن علاوه بر زیبایی برای درمان و رفع مشکلاتی مانند بیماری برص یا پیسی برای ترمیم جای زخم نیز می‌توان استفاده کرد. از جمله محبوب‌ترین کاربردهای میکروپیگمنتیشن برای بهبود زخم‌های ناشی از جراحی‌های پلاستیک و درمان‌های جراحی برداشتن پستان در سرطان‌ها و بازسازی هاله پستان است.

قبل و بعد از میکروبلیدینگ چه باید کرد؟
یک هفته قبل از انجام میکروبلیدینگ آسپرین و رتینول مصرف نکنید زیرا این داروها سبب نازک شدن پوست شده، آسپرین خون را رقیق می‌کند و ممکن است هنگام کار دچار خونریزی بیشتری شوید. پس از انجام میکروبلیدینگ هم اطراف ابرو را با پنبه‌ای آغشته به سرم نمکی تمیز کنید و بهتر است با کرم‌های التیام‌بخش هر ۴ ساعت یک‌بار برای ابرو استفاده کنید و به مدت یک هفته به ابروها آب نزنید و ورزش‌هایی که عرق می‌کنید برای مدتی انجام ندهید.

مطالب مرتبط  آرایش در روزهای بارانی

عوارض احتمالی
طراحی ابرو به روش‌های گوناگون موجود اگر در محیطی بهداشتی و مطمئن انجام شوند عوارضی به دنبال نخواهند داشت و اگر مسائل بهداشتی رعایت نشود امکان عفونت و ابتلا به بیماری‌هایی مانند ایدز و هپاتیت از طریق سوزن‌ها وجود دارد. بنابراین در صورت علاقه به انجام این کار برای اطمینان سوزن‌های شخصی تهیه کنید چرا که امکان استفاده از سوزن‌های غیربهداشتی و چندبار مصرف زیاد است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *